Takip Cenneti
Türkiye’nin En Büyük Sosyal Medya Platformu

3 Yıllık Tecrübesi ve Eşsiz Hizmet Kalitesi İle Sizin için Buradayız...!!

Türkiyenin En Kaliteli Sosyal Medya Satış Sitesi

Takip Cenneti olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Ne İstediğinizi Biliyoruz

Profesyonel anlamda sosyal medya hizmeti veren bir firmayız. Size daha iyi hizmet verebilmek için ilke edindiğimiz özelliklerimizi daha yakından inceleyin.

Müşteri Odaklı
Her Zaman En Hızlı
Her Zaman Kaliteli
Satış Sonrası Destek

Nasıl Satın Alabilirim ?

Video

Sizden Gelen Sorular ?

Hesabım Kapanır mı? Zarar görür mü?

Yapılan hiçbir işlem hesabınıza/kanalınıza veya üyeliğinize zarar vermemektedir. Yapılan işlemler tamamen güvenlidir. Dışardan hesabınıza gönderilen Takip, Beğeni, Abone v.s gibi etkileşimler sebebi ile hesabınız asla zarar görmez.

Siparişim Ne Zaman Gönderilir?

Paket detaylarında belirtilen sürelerde göndermek için gayret ediyoruz. Fakat sunucu kaynaklı |instagram, facebook, twitter, vs.. | gecikmeler yaşanabilir. Destek bölümünden bizlere yazarak veya sipariş takibi bölümünden her zaman takip edebilirsiniz.

Gizli Hesaplara Sipariş verebilirmiyim ?

Malesef Hayır. Gizli hesaplara hiçbir işlem yapılamamaktadır. Lütfen siparişten önce hesabınızı herkese açık olarak ayarlayın. Gizlilik sebebi ile iptal olan siparişlerin iadesi yapılmamaktadır.

Siparişimi İptal Edebilirmiyim?

Dijital ürünlerde satış iptali veya iadesi yapılmamaktadır. Takip Cenneti kaynaklı siparişin tamamlanmadığı durumlarda müşteri talebine göre iptal veya iadesi yapılır. Lütfen sipariş verirken girdiğiniz kullanıcı adı veya linki kontrol ediniz. Hatalı verilen siparişlerin iptal veya iadesi mümkün değildir.

Yeni Siparis !
5 dakika once 250 Türk Takipçi siparisi geldi.